Volejbal
Volejbal je kolektívna  loptová hra, ktorá je na našej škole veľmi obľúbená. Naši žiaci súťažia v  Minimax Volley, ale tiež vo volejbale starších žiakov. Pedagógovia školy sa pravidelne zúčastňujú volejbalovej súťaže Stierankov memoriál.

Školský rok 2011/ 2012
V  súťaži Minimax Vollej našu školu reprezentovali dievčatá zo 6. ročníka A. Ružičková, N. Talianová, M. E. Mackovová a S. Zelenčíková pod vedením p. uč. Petráša. Po bojovnom výkone v okresnej súťaži  zvíťazili nad každým súperom a postúpili na krajské kolo. V krajskom kole po jednej prehre a troch víťazstvách skončili na vynikajúcom 2. mieste a postupili na Majstrovstvá Slovenska do Trenčína.  V Trenčíne sa v náročnej konkurencii 16 družstiev nestratili a svojimi výkonmi si vybojovali veľmi pekné 8. miesto. Opäť sa nám tak podarilo úspešne reprezentovať našu školu na významnom celoslovenskom podujatí, čo je výsledkom systematickej a poctivej práce našich žiakov a ich učiteľov.
Starší žiaci sa zúčastnili okresnej súťaže.
V súťaži pedagógov Stierankov memoriál sa nášmu družstvu, súčasťou ktorého boli aj pedagógovia z Cerova a zo Senohradu, nepodarilo obhájiť prvenstvo z predchádzajúcich dvoch ročníkov a umiestnilo sa na treťom mieste.