Matematika

V dňoch 18.- 19. 3. 2014 sa uskutočnilo v Krupine obvodné kolo Pytagoriády. Našu školu reprezentovalo viacero žiakov. Z prvého stupňa sa stala úspešnou riešiteľkou Lucia Sedmáková, žiačka 3. ročníka, ktorá sa umiestnila na 2. mieste. Z druhého stupňa nás úspešne reprezentovala Kristína Donovalová, žiačka 7.A triedy, ktorá sa umiestnila na 1. mieste.
Dňa 9. apríla 2014 sa uskutočnilo v Krupine obvodné kolo Matematickej olympiády. Našu školu reprezentovali žiačky, ktoré úspešne vyriešili úlohy domáceho kola: Alexandra Ružičková, žiačka 8. B triedy sa v obvodnom kole v kategórii Z8 umiestnila na prvom mieste a Kristína Donovalová, žiačka 7.A triedy obsadila v kategórii siedmakov pekné druhé miesto. Úspešným riešiteľkám blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu.
11. 4. 2012
V Krupine sa uskutočnilo obvodné kolo Matematickej olympiády. Naša žiačka Alexandra Ružičková zo 6.B triedy sa umiestnila vo svojej kategórii na 1. mieste.